base-image
base-image

سوالات متداول

شما می‌توانید پاسخ سوال‌های خود را، در قسمت سوالات متداول پیدا کنید. و همینطور با ما از طریق شبکه‌های اجتماعی و یا تلفن در ارتباط باشید.

سوالات متداول
base-image

جواب این سوال بستگی به سطح شما دارد. اگر سطح شما مبتدی و یا همان Foundation  باشد. شما 4 دوره عمومی  و یک دوره کانکت (پری آیلتس) و یک دوره آیلتس ( نمره هدف 7) را باید بگذرانید تا به سطح آیلتس برسید. هر دوره عمومی دو ماه و نیم زمان میبرد که درمجموع 1 سال و نیم زمان خواهد برد.

پیشنهاد ما به شما دوره‌های عمومی ما هستند که از سطح مبتدی تا پیشرفته هستند.
در آکادمی آیلتس دیلی 4 دوره عمومی حضوری وجود دارد که به ترتیب ذیل میباشد.:

Foundation, Fundamental, Fasttrack, Fastforward

همچنین کلاسهای FCE, CAE, CPE  که معمولا آنلاین هستند.

دوره‌های ما از مبتدی یا Foundation  شروع میشوند تا پیشرفته و آیلتس.

در کلاسهای جنرال مکالمه نقش خیلی پر رنگی دارد، کلاس‌های  فقط مکالمه  شامل کلاس‌های تایم تو اسپیک، بوت کمپ و بعضی از ورکشاپها هستند.

شروع کلاس‌ها متفاوت هست. در آکادمی آیلتس دیلی هرماه دوره‌ها و کدهای جدید ارائه میشوند که شما میتوانید از طریق کانال تلگرامی ما این دوره‌ها را با جزئیات مشاهده کنید. https://t.me/ieltsdailyc

دوره‌های عمومی آنلاین شامل 5 دوره عمومی FOUNDATION, FUNDAMNETAL, FASTTRACK, FASTFORWARD, DESTINATION و همینطور دوره‌های CONNECT  و IELTS  هستند.

ما همینطور دوره‌های FCE, CPE, CAE  هم برگزار میکنیم. دوره‌های عمومی ما همراه با کتابHEADWAY ، و 3 کتاب آموزشی مناسب برای لغات، قواعد و مهارت شنیدارهستند که همگی در سایت قابل دانلود هستند. این کلاس‌ها به صورت سه جلسه در هفته، هر جلسه 90 دقیقه است.

کلاس‌ها ی حضوری سه روز در هفته ( روزی 2 جلسه 90 دقیقه ای) و کلاس‌های آنلاین هم سه جلسه در هفته (90دقیقه) هست.

بر روی سرور اختصاصی و داخلی BIG BLUE BUTTON برگزار میشوند. که نیاز به نصب نرم افزار ندارد و کلاس‌ها ضبط می شوند و تا 72 ساعت قابل دسترسی هستند.

پیشنهاد ما به شما دوره‌های عمومی ما هستند که از سطح مبتدی تا پیشرفته هستند.
در آکادمی آیلتس دیلی 4 دوره عمومی حضوری وجود دارد که به ترتیب ذیل میباشد.:

Foundation, Fundamental, Fasttrack, Fastforward

همچنین کلاسهای FCE, CAE, CPE  که معمولا آنلاین هستند.

کلاس خصوصی و عمومی برتری نسبت به هم ندارند. و یک انتخاب کاملا شخصی هست که بر اساس نیازهای فراگیر ارزش‌گذاری می‌شود. در مواردی که  شخصی مهارتهایش در یک سطح نیستند کلاس عمومی ممکن هست خیلی کاربردی نباشد و بهتر باشد که اول در کلاس خصوصی مهارتها را به تعادل برسانند و  بعد ادامۀ مسیر یادگیری می‌تواند در کلاس عمومی شکل بگیرد. برای عزیزانی هم که برنامۀ کاری یا زندگی پرمشغله‌ای دارند و نمی‌توانند با سرعت بالای کلاس عمومی پیش بروند و یا افرادی که به واسطۀ سبک کاری و زندگیشون نمی‌توانند زمان مشخص در روز و هفته‌شان را خالی کنند هم کلاس خصوصی میتواند  گزینۀ خوبی باشد.

کلاس خصوصی این امکان را می‌دهد که در ساعت و روز دلخواه با استاد هماهنگ بشید و در حین کلاس هم به خاطر توجه یک به یکی که وجود دارد، میزان تمرکز و مشارکت فراگیر بیشتر می‌شود. این مطلب در مورد کلاسهای خصوصی آنلاین هم صدق می‌کند وعلاوه بر این مزایا، کلاسهای آنلاین به دلیل حذف رفت و آمد در زمان و انرژیم هم صرفه جویی می‌کنید.

اساتید خبره اساتید با تجربه‌تر آکادمی هستند و البته علاوه بر تجربه، ویژگی‌های منحصر بفرد دیگری هم دارند. مثلا هنر تدریس و تبحر در انتقال مطلب، نظم و تعهد کاری و همچنین مدرک تحصیلی مرتبط و یا بین المللی و دانش بالا. طبیعتا شما با خیال راحت‌تری می‌توانید ازیادگیری و رشد بیشتر لذت ببرید

با دوره‌های خودخوان نمیتوان از صفر زبان را یاد گرفت اما اگر فرد مهارت زبانی‌ در حد upper intermediate یا b2 داشته باشد میتواند صرفا با منتورینگ مسیر آموزش را ادامه داده و نتیجه کاملا رضایت بخشی داشته باشد.

بله، دوره‌های منتورینگ برای افرادی که زبان آموز دوره‌های مختلف زمانی هستند، اما در برنامه ریزی برای خودشان موثر عمل نمیکنند و نمیتوانند پیگیرانه در خارج از کلاس به مطالعه و تمرین بپردازندتوصیه میشود. همچنین برای افراد شاغل یا در حال تحصیل که به‌ جز دغدغه بهبود مهارتهای زبانی مشغولیت دیگری دارند و ایجاد تعادل بین بخش‌های مختلف زندگیشان به صورت یک نگرانی درآمده و رسیدن به نتیجه مطلوب برایشان از اهمیت زیادی برخوردار است.

در جلسه نیم ساعته، سه مورد از خدمات به انتخاب داوطلب قابل ارائه هست که ۲۴ ساعت قبل از جلسه منتور را از درخواستش مطلع میکنند.

۱. رفع ابهامات و پاسخ به سوالات را در خصوص مسائل کلی مربوط به درس خواندن برای نهایتا هدف آزمون و یا جنرال.

۲. تحلیل و بازخورد و پیشنهادات لازم برای تمرینات گفتار یا نوشتار
 
۳. ارائه یک mini input (تدریس خصوصی) در مورد یک مبحث خاصی که در آن مشکل دارند.

بله در صورت احساس نیاز داوطلب و یا صلاح دید منتور بعد از تحلیل خطاها و مشکلات تکنیک‌های موثر ارائه میشود و تمرینهای کاربردی برایشان مشخص میشود.

پس از اینکه زمان آزمون شفاهی را انتخاب کردید، یکی از کارشناسان تعیین‌سطح مجموعه در همان ساعت با شما تماس تلفنی برقرار کرده و آزمون را انجام می‌دهند. مدت زمان این مکالمه حداکثر پانزده دقیقه می‌باشد و لازم‌ است قبل از آن آزمون کتبی را به اتمام رسانده باشید. طی این مکالمه کارشناسان ابتدا به زبان فارسی در مورد پیشینه زبانی شما سوال می‌کنند و پس از بررسی و تحلیل آزمون کتبی، چندین سوال به زبان انگلیسی مطرح می‌کنند تا از توانایی شما در برقراری ارتباط و سطح دانش زبانی شما اطمینان حاصل کنند. پس از ارزیابی، با توجه به سطح دانش و مهارت‌های شما و همچنین هدف و زمانی که دارید، دوره مناسب به شما پیشنهاد می‌شود.

نتیجه تعیین سطح تا 3 ماه اعتبار دارد و بعد از آن نیاز به تعیین سطح مجدد می باشد.

بله. دوره‌های ما از صفر مطلق نیستند و شما نیاز دارید بتوانید حداقل جملات مبتدی را بخوانید و بنویسید.
اگر فکر میکنید نیاز به تعیین سطح ندارید، باید با مشاورین ما مصاحبه داشته باشید.

برای شرکت در آزمون تعیین سطح آنلاین از طریق سایت ثبت نام نموده و آزمون کتبی را داخل سایت انجام داده و تایم اسپیکینگ خود را هم رزرو می نمایید.

برای تعیین سطح حضوری از طریق سایت تاریخ آزمون کتبی را رزرو کرده و در روز آزمون برای اسپیکینگ به شما تایم داده می شود.

در دوره‌های انگلیسی حضوری منابع ما صرفا یک کتاب نیست.
اساتید با تحقیق مواد آموزشی خود را توسعه میدهند. و موارد آموزشی به صورت فایل در اختیار زبان آموزان قرار میگیرد. برای سطوح  connect  و IELTS  اساتید جزوات خود را ارائه میدهند.

در دوره‌های انگلیسی آنلاین، کتاب‌های HEADWAY  تدریس میشود.

مطالب آموزشی دوره‌های فرانسوی توسط استاد و برگرفته از جدیدترین متدهای آموزشی بر حسب نیاز هر کلاس طراحی و یا تدوین می شوند.

دوره‌های آلمانی بر اساس کتاب‌های Menschen هستند.

برای زبان اسپانیایی کتاب Sueña که یکی از بروزترین منبع یادگیری این زبان هست، تدریس میشه.

دوره‌های ترکی همراه با کتاب yeni Istanbul یکی از جدیدترین کتاب‌ها که مجموعه ای جامع برای آموزش ترکی استانبولی است پیش می رود.

آزمون ماک یا همان آزمون شبیه سازی آیلتس هست که متقاضیان این آزمون برای محک زدن مهارت‌های خود و آشنا شدن با شرایط آزمون شرکت میکنند.
این آزمون همراه با سوالات، شرایط و تجهیزات استاندارد است.

آزمون ماک تقریبا هر جمعه برگزار می شود و آزمون اسپیکینگ آن به صورت جداگانه در روز قبل از آزمون کتبی انجام می شود.

ثبت نام آزمون ماک از طریق سایت انجام می شود.

در آزمون ماک فقط نمره، همانطور که از نامش مشخص هست فقط نمره شما از طریق کارنامه به شمااعلام میشود.
اما در آزمون ماک تحلیلی کارنامه ای برای شما ارسال میشود که تمامی مهارت‌های شما آنالیز و پیشنهادات لازم ارائه میشود.

ieltsdaily-logo